Curiosity

Jak mám postupovat, když chci změnit zubaře?? ..nikde mě nechtěji vzít..

můj zubař, u kterého jsem víc jak 10 let, je už starý pán, myslím, že půjde brzo do důchodu, ale zatím pracuje.. jenže začíná dělat chyby! přehlíží nedostatky, nemůže přijít na to, kde je problém atd., nepomáhá mi, pořád mě jen bolí zuby a on s tim nic nedělá, musela jsem i na pohotovost, když mi jednou špatně ošetřil zub. Mám tetracyklínové zuby, což vyžaduje častou a kvalitní péči.. proto si chci změnit zubaře.. našla jsem si pár kontaků, ale všude mi řekli, že mají plno a že mě nevezmou. 1 zubařka mi řekla, že mě vezme až můj pan doktor přestane ordinovat, ale to bych taky mohla o ty zuby už přijít nebo se můj problém zvětší na ještě horší než už je.. a to nechci. PROSÍM PORAĎTE! Děkuji A TAKY NEZNÁTE NĚJAKÉHO DOBRÉHO ZUBAŘE, který by mě vzal?? V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI? Děkuji moc

Nejlepší odpověď
anonym

Mozna bude lepsi , kdyz budete jezdit k lekarum osobne , ne jen telefonovat. Po telefonu se spise rekne , ze maji plno … vysvetlete situaci , nebojte se jednoho , nebo dvou odmitnuti a jezdete dal. Oni maji opravdu plno. nemuzou se " nafukovat " , to by tam byli do pulnoci.
Nebo se ptejte po znamych … v rodine , jestli by vam nekdo neporadil. -iv-

Další odpovědi
anonym

Nechci tady zase být za chytrého, ale mě když odešla zubařka do důchodu, jsem to vyřešil elegantně a racionálně tím, že jsem použil postupy k tomu určené.
Takže na rozdíl od všech ostatních odpovídajících (byť věřím, že v dobré vůli) bych doporučil, udělej to jako já.
Stačí si na netu otevřít web stomatologické komory, v níž musejí být všichni, co vykonávyjí praxi nebo na klinikách pracují v oboru. Tam si zadej region, zobrazí se ti jmenný seznam a u každého lékaře lze otevřít jeho specializaci včetně údaje, zda přijímá nové pacienty.
Sice je fakt, že jich není zrovna moc, ale rozhodující je, že se tam dá vůbec vybrat.
Doplňuji:
P.S. Původní zubařka byla protekční, kdy jsme se potkali na dovolené od stejné cestovky na Jadranu.

tom004

Asi,to bude rada,nic moc,ale jediná šance je,hledat,hle­dat..... Se zubními lékaři,je problém všude,v Česku.Hodně jich odešlo, pracovat do soukromých klinik.A,školy,jich tolik „nevyučí“.Proč,a­si?Peníze,pení­ze...... ☹

Ella

zeptejte se příbuzných nebo kamarádů/ek, jestli neznají nějakého dobrého zubaře/zubařku – když se přimluví pacient, třeba vás i vezmou – já takhle domluvila zubařku těhotné kamarádce – je sice soukromá, ale dobrá a jinak by ji nevzala, chtělo se to zaručit

iceT

zkuste se poptat tady,pokud by Vám nebylo zatěžko jezdít do Olomouce,tady je seznam zubařů,kteří pacienty berou(teda doufám,že ten odkaz bude fungovat a daje v něm budou pravdivé)
http://zubari-stomatologicke-kliniky.babylo­nie.cz/seznam-zubaru-olomoucky-kraj/olomouc

hanulka11

A ke komu chodí ostatní z tvé rodiny? Já měla zubařku taky jsem nebyla spokojená , manžel měl jinou -tak jsem jí došla poprosit zda by nám nedělala rodinnou a vyšlo to.A jsem nad míru spokojená