kratagott

Jak lze do mobilního telefonu, řízeného androidem nahrát navigaci s Pavlem Liškou

Odpovědi
Funna

stáhneš si ji klasicky přes Obchodplay (google play)…https://p­lay.google.com/sto­re/apps/detail­s?id=com.dyna­vix.code.ceda
ale je to samozřejmě placený program…
ale nevím, proč po Liškovi tak toužíš…měla jsem chvíli nastavený jeho hlas, ale není nic moc..je to sranda, když je ticho a posloucháš ho…ale v hluku provozu mu pořádně rozumnět…navíc se ti to rychle omrzí, jsou to přece jen „kecy“ pořád dokola…