jaymes

Jak lidi můžou mít rádi USA?

Jak můžou mít někteří češi mít rádi USA a podporovat je? USA je nejhorší země světa, která vede války pro zisk, její historie je jen historie válek, podporují diktátorské režimy a sami doma nemají žádnou demokracii, ale fašismus a mají na svědomí více zla než Hitler a náboženství dohromady. Kdo podporuje politiku USA, tak je válečný zločinec. Proč máte tu satanovu zem rádi?

Úprava: Americký fašismus a imperialismus má na svědomí většinu zla světa za posledních 200 let. Zadejte si do vyhledávače 200 let terorismu USA. I druhou světovou válku vyvolali a pomáhali Hitlerovi. Rusko, KLDR, Kuba, Sýrie, Čína, Írán a Venezuela jsou oproti vrahům z Wallstreetu břídilové. Tyto státy (a mnohé další) nikdy nevedli žádné agresivní války, nikdy nepořádali masakry nepřátelských vojáků a civilistů, nevedli žádné genocidy, nepracovali proti vlastním občanům, nepoužívali zbraně hromadnéo ničení, propagandu, otrokářství, kolonialismus, ani se nikdy nevměšovali do vnitřních záležitostí jiného státu! USa to dělá pořád!
Lowe: Jsi válečný štváč. Stydím se za tebe!

Nejlepší odpověď
mokrygorky

A pozor na illumináty!
Moc čteš idnes a nic nevíš. Je to země jako každá jiná. Lidi jsou stejní jako jinde. Každá země má nějaké chyby a klady. Média to moc hrotí ;)

Další odpovědi
Löwe

Víc zla než Hitler?! LIDEM JAKO TY BY MĚLO BÝT NA INTERNETU ZAKÁZNO VYJADŘOVÁNÍ, TY VYMYTEJ MOZKU.

klumprt

Až do první světové války byl hlavní zahraničně-politickou doktrínou izolacionismus, tzn. nevměšování se do záležitostí jiných států za žádnou cenu. Myslím, že impulsem vstupu USA do WW1 bylo potopení nějaké obchodní lodě německým námořnictvem. Nakonec Američané do Evropy šli. Před druhou světovou nastalo všeobecné odzbrojování a opět nechuť Američanů se někde angažovat. Pak přišel Pearl Harbor spolu s dalšími souvislostmi a Američané tahali Evropu ze sraček podruhé. Pak začala studená válka a s izolacionismem byl konec.
Uznávám, že USA během cca sta let sklouzli jaksi do opačného extrému a hodně toho zvorali. Nicméně, pokud bude naše malá země nucena se s někým kamarádit, a to bohužel vždycky bude, tak já osobně dávám přednost Američanům.
Zkrátka vyberu si vždycky tu americkou krabičku zápalek. Nejedná se o obdiv, nebo lásku k USA. Jsem schopen našeho spojence kritizovat, ale nazývat je satanovou zemí mi přijde poněkud slabomyslné.

anonym

Odpovím ti otázkou! Proč lidi nemají rádi Rusko?
Lidé jsou rozděleni na tři tábory. Jedni jsou pro, druzí proti a těm třetím je to u zádele!

anonym

Sice nejsem žádnej příznivec Usa,ale proč by měla být hned satanova?
Nebýt Usa,tak jsi dnes už možná muslim,nebo něco podobnýho.A věř v má slova.
Nemáš pravdu v tom,že je to nejhorší země světa,znáš nějaké,které by dokázly udržet světovej mír a držet ty parchanty z východu na uzdě??Třeba Rusko?Pokud ano,tak jdi bojovat za Putina.
Tam asi ta demokracie fakt fachčí na plný koule.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gYZbYW-T5p8

lexx

Odkud tento poznatek ? Jací lidé, kolik % populace má rádo ušáky ? Mně jsou lhostejní až mírně nesympatičtí toť vše.

gecco

Jaymesi – už jednou jsem ti napsal, že jsi pitomec – a ono fakt…
😁

Marty Koller

Ano máš pravdu Amerika je hodně problémová zem mnohem víc než třeba Německo.

mokrygorky

*Lidé jsou stejní
Jak píše Löwe.

mokrygorky

vrahům z Wallstreetu :DDDDDD Vymytý mozek no..

Löwe

Né, Rusko nikdy nechtělo kolonizovat a obsazovat… Rusko-japonská válka 1904–1905. KLDR – tedy její „vůdce“ nikdy nenechal popravit své důstojníky. To nás vlastně napadli Američani a za protektorátem maj taky prsty oni co? A masakry v Katyni? To udělali mimozemšťané, že?