antík

Proč podle vás lidé mají víc rádi ameriku než rusko ?

Odpovědi
quentos

protože Ruska a propagandy v jeho prospěch tady maj po inkriminovaných čtyřiceti letech všichni plný zuby

SajmonModer

Přesně tak. Amerika je svobodnější a každý si tam může dělat, co chce. Dosáhnout svého snu.

mosoj

Není to o tom mít někoho rád, je to o politice a neschopnosti lidí soudně uvažovat.
Stát který má 20 000 000 ne­zaměstananých a víc jak 6O % obyvatelstva nemá zdravotní pojištění nemůže být pro mě vzorem.

Také se mohu zeptat proč měli lidi v Německu rádi Hitlera a v Rusku dodnes Lenina?

Radak

V Americe je větší vymahatelnost práva než v Rusku. Také demokracie je tam na vyšší úrovni. Můžeme mít výhrady vůči Americe, pravdou však zůstává, že přeci jen víme, co od ní lze očekávat. U Ruska je to horší.

led

Velmi jednoduché.
1 – Médiá používajú dve farby:
čierna=Rusko
ružová=USA
a ľudia nepoznajúci iné faby, veria…
2 – Rusko je bližšie, myslíme si, že ho poznáme
Amerika je ďaleká veľká neznáma,
viď citát, ktorý ma rozosmial: Amerika je svobodnější a každý si tam může dělat, co chce…
PS.
Bola som v oboch, ale takto by som to nehodnotila