Jan Novák

Jak lépe hrát?

Ahoj, mám ukončené 7 leté studium hry na klasickou kytaru a 3 roky mám doma elektrickou, na kterou si rád zahraji, ale jelikož jsem ukončil 1.stupeň ZUŠ, chtěl bych se elektrické věnovat častěji a naučit se dobře hrát i různá sóla. Máte někdo nějaké doporučení jak se stát lepším kytaristou?
Předem díky za odpovědi

Odpovědi
Drap

Pravidelně cvičit.

ten který je

Dobrý kytarista má něco jako svůj rukopis.To platí především pro opravdu kvalitní kytaristy.Stačí zavřít oči a lze poznat jejich tzv.rukopis.Ritchie Blackmore,Jimmy Hendrix,Tony Iommi,Eddie Van Halen, Frank Zappa,Mick Box nebo i náš Michal Pavlíček jsou toho důkazem.Na to není návod,ale osobní duch a invence.

jsemjá

Hraju akustický rock, a skládám vlastní hudbu i texty. Zkus taky něco složit.