zjentek

Jak laicky na dědině rozeznám aerodynamický třesk od rozstřelování hno­je?

Vždycky se leknu ale nikdy nevím, co to bylo. );

Nejlepší odpověď
Drap

Poznáš to po čuchu.

Další odpovědi
Nassin

Ono se to ještě dělá? Pokud na poli uvidíš výbuch, který rozmetá hnůj, následuje po nějaké milisekundě zvukový efekt.

elkon

Když jsi měkota, tak používej špunty do uší.

Dochy

Hnůj jsem viděl rozstřelovat snad jen v jediném filmu o válečné/poválečné době, kde tak řešili zároveň likvidaci nalezené munice a nedostatek pracovních sil a mechanizace… Takže když v současnosti v ČR uslyšíš ránu, bude to nejspíš aerodynamický třesk, nebo sjezd Trabantů.

Kepler

A nebyl to náhodou něčí pořádný ruprecht? Ten následný smrad by tomu nasvědčoval 😊.

Mc Merkurion

… když seš v kině, je to hnůj, vše ostatní, a nejen na vsi, je éro …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.