Tw!st

Jak koupit zboží od výrobce ( přímo z číny) ?

Chtěl bych se zeptat, na Aukru si lidé přivydělávají tím, že koupí dejme tomu třeba kryt na mobil za 30kč od výrobce přímo z číny, a na Aukru to pak nabízí za 300kč. Nevíte jak si objednat zboží z číny ?

Nejlepší odpověď
Drap

Dohodnout se přímo s výrobcem. Buď sám, nebo by šlo využít některé agentury. Počítej však s tím, že výrobce ti nebude posílat 5 kousků

Další odpovědi
anonym

Zkus stránku http://www.ali­express.com/ – domluvíš se tam i česky (obvykle) – a na čemkoli…
😉

magorvkleci

koukni se pro začátek na aliexpress
on je to takovej ebay, ale inzerujou tam hodně přímo asijští výrobci a myslím, že jsem si tam dvakrát nebo třikrát psal pro nějaké speciality, které ani nebyly v nabídce (jako třeba displej na kindle a ND do starýho ipodu) a bylo to úplně v pohodě

ale počítej se clem, na to se často zapomíná, napálej ti ho už od 22 EUR, i když na to Číňan napíše míň nebo nulu, celníci to ignorujou

navíc si Česká pošta počítá nejmíň 400, ale taky 7000 za celní řízení (a ten jejich ceník je dost gumovej), a i když poště zamítneš, aby proclení udělala za tebe, připočítají ti za tu drzost pokaždé 100 Kč úplně za nic (dokonce že si pro zásilku musíš sám na celní poštu)

kupodivu je ale samotné řízení před celním úřadem jednodušší, než jsem si myslel, zbytečně se z toho dělá věda