SickBreed

Jakto, že poštovné z Číny je často zadarmo?

Dobrý den,

zajímalo by mě, kdo dotuje zasílání zboží z Číny do Evropy. Zda-li stát, nebo samotné firmy. Již dvakrát sem objednával zboží z této země. Jednou krabici kravat v cenně cca 1400kč a podruhé čudlík k herní konzoli v cenně 20 kč. V obou případech bez poštovného. Jak to funguje, jak to sem dostávají?

Odpovědi
cochee

Samozřejmě ve velkoobjemových kontejnerech. Éšop, který znám, má poštovné zadarmo u zásilek ne těžších než 2 kg, tak asi ty těžší zásilky to poštovné „dotují.“