Gabullka

Jak jste spokojené s dětskou značkou sunar?

Odpovědi
Mravenec

Já na tom vyrostl v pořádného chlapáka. 😁

Drap

Praviádelně jsem ho bral cca před 70 léty a nepamatuji se na žádné nepřjemnosti s touto značkou.

kamilhornak

Silně pochybuji, že to je identický výrobek, který se tenkrát vyráběl v Československu. Tipuji změnu technologie, změnu dodavatelů a „vyleopšenou recepturu“, takže otázka docela naivní.

Disraeli

Nevím, je to doba, co jsem to pil… :D Osobně bych ale upřednostňoval mateřské mléko, nejlépe přímo ze zdroje. (:
Sunar má velký odbyt, léta využívání. Takže bych řekl, že nebude nijak závadný a spokojenost bude převažovat. Je to takový primus ve své kategorii. Kromě nutrilonu mě ani žádný z hlavy nenapadá a neznám. Tohle jsou dva největší konkurenti, jsou dohady o prvenství, občas se uvádí, že nutrilon je kvalitnější, ale zase (z mého okolí) sunar mnohonásobně víc využívaný. Ale nebudu to posuzovat, skoro nic o tomhle nevím a nezkoumal jsem to.

Lgee

Normální umělá výživa pro dětské děti

da ny

Sunar (mléko) mi vždy chutnal :)
Komu vyhovuje, ať ho dětem podává. Pro naše vnouče byl nevhodný (ABKM), jako všechna umělá mléka s mléčnou bílkovinou. Dítě kojeno, do 1,5 rokju, Sunar netřeba. Kupovala jsem krátce jablečné prstýnky (chutnaly) a ovocné kapsičky (jen tolerované 4 druhy).
Nemohu napsat nic o nespokojenosti, o spokojenosti též ne.
V zásadě jsem proti všemu umělému, průmyslově vyrobenému. Pro dítě do předškolního věku, raději, vše domácí.

JarkaHor

Zdravím, syn je na Sunaru už 2 roky :) I když už normálně baští, večer mu dávám Sunar a je spokojený.

Vercule

Já dávám Sunar Complex https://www.ma­ll.cz/detska-mleka/sunar-complex-2-pokracovaci-kojenecke-mleko-6x600g a dcerka je spokojená a roste jak má.