rrihamirek1

Jak jste se dnes vecer odmenili po narocnem pracovnim – zhavem tydnu? Doufam, ze alespon jako ja. ⬇️ Sobotni „repete“…

Nejlepší odpověď
quentos

Dvěma pivy a čtyřhodinovou procházkou.

Další odpovědi
nyjono

Aktuálně vychlazené Prosecco a fuet + sýr Peccorino

aliendrone

Cachtal jsem se ve vaně tak dlouho, až jsem z toho já starej vůl usnul. Takže jasný důsledek – straším už od 4:00 a vymýšlím hovadiny jak se zaměstnat, než to vypukne doopravdy. :(

BTW – tohle NENÍ počasí na rumolu, spíše na přechlazený vinný střik. ;) :)

Rocker

Odměnil jsem se odjezdem na tři tydny na chalupu.Toho,co je na obrázku,tu máme spoustu 😄

rrihamirek1

Rocker, spravne!

rrihamirek1

Lepe naopak, ctyrmi pivy a dvouhodinovou prochazkou!

quentos

To bych měl ráno vyschlou držku a bolavou hlavu…