Natee

Jak je to tedy s množstvím podávaných přihlášek na SŠ?

Ještě nedávno bylo možné podat si tři přihlášky, je pravda, že se to nyní změnilo na dvě?

Nejlepší odpověď
Ella

Ano. Dvě jsou maximum.

Buďte ráda, v rok co jsem si podávala přihlášku na SŠ já byla maximum jedna…

Další odpovědi
ondra07

Ale celkem by mě zajímalo, proč to pořád mění, to je hrozné. Já jsem měl ještě štěstí minulý rok na 3 přihlášky, ale opravdu nezávidím těm co se tento rok budou hlásit na školy …
Realita je krutá a bude to ještě horší …