Anonymní čl

Poradíte, kde získat potvrzení o účasti na olympiádě atd., abych vše mohl doložit k přihlášce na střední školu?

Rada s přihláškou na SŠ

Ahoj, potřeboval bych poradit s jednou věci. Kde mám vzít doklad o potvrzení úspěchu na olympiadach? Má to vytisknout škola? Mám zajít za někým ve škole? Nebo jak? A ještě kde vzít potvrzení o návštěvě karate? U trenéra nebo vedoucího klubu?

Nejlepší odpověď
annas

Nemáte diplom, nebo něco jiného?

Pokud ne, tak by vám jej měla vystavit organizace či škola, kde jste se zúčastnil, nebo vaše škola, třídní, pokud dostala na vědomí., že jste uspěl.

Karate – obraťte se se trenéra, poradí vám. Vedoucí klubu nemusí o vás vědět. .

Další odpovědi
quizzi

Přiložit k přihlášce kopie diplomů za úspěchy v olympiádách.

ivzez

Potvrzení umístění (úspěchu) na olympiádách
bys měl získat oe jejich pořadatelů. Podle mne
budou mít větší váhu než kopie diplomů.

O potvrzení ohledně karate si můžeš zkusit říct trenérovi,
ale ten tě podle mne pošle do kanceláře oddílu.