Avatar uživatele
martina1

Jak je to se sousedskými vztahy a jestli je konání našeho souseda normální?

Chtěla bych se tu zeptat,jak je to se sousedskými vztahy a jestli je konáná našeho souseda normální.Náš soused stále něco přistavuje,samozřejmě bez povolení,nechcememu dělat zle a tak to všichni přehlížíme.Teď mi ale vadí,že koupil pozemek nad svým domem a dělá z něho skladiště.Už tam má staré auto,složenou kupu cihel,nekolik balíků dřeva,hází tam piliny ze své truhlárny,...No,pohled strašný,ale hlavně se bojím pouštět holku samotnou ven,aby na ní něco nespadlo.Může si na svém pozemku řídit skladiště?Odpovědět by mi uměl manžel,ale ten je s ním hrozný kamarád a dělá,že nic nevidí.Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4270 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Podejte stížnost na příslušný úřad, no a uvidíte výsledek,ale v nějakou radikální nápravu bych nedoufala. Komise která to bude mít na starosti,případně její členové,nejsou asi Vašimi sousedy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
atriplex

Většinou lidé, kteří takto něco pořád uschovávají nejsou zcela psychicky v pořádku. Takže jakákoliv snaha úřadů a to i soudů je zbytečná. Soud vám dá za pravdu, ale soused na to nebude reagovat. Bohužel máte jen dvě možnosti a obě jsou děsivé:
1) odstěhovat se
2) počkat, až soused zemře a nový majitel vše uklidí.

P.S. Jedna moje známá 8 let bojovala přes úřady až k soudu. Všichni jí dali za pravdu, ale sousedovi to bylo jedno. Pak se na známou usmálo štěstí. Souseda po dalších nekonečných 4 letech přejelo auto...

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí