dust8

Jak je to s výměnou baterky v tabletu?

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Dá se vyměnit buďto za originální k danému typu, nebo i pomocí alternativního typu. Jinak je nutné odloupnout (většinou po vyšroubení pár minišroubků) opatrně zadní panel (je osazen na plastové zámky) a pak odpojit baterii z konektoru. Je rovněž přilepena a je nutno ji opatrně odloupnout. Mimo originální baterie je možné použít i různé alternativy, důležité je pouze volit vhodný rozměr a tloušťku. Nominální napětí baterií pro tablety je klasických 3,7 V, kapacita různá a baterie jsou většinou typu LiIon. Mnoho různých typů se dá celkem levně koupit na Aliexpressu a někdy dokonce i s vyšší kapacitou než byla původní. Pokud jsi trochu šikovný, zvládneš sám.

Další odpovědi
Kepler

Nevím přesně co chceš vědět, ale měl by se dát předepsaný typ podle manuálu.

AlfonzSP

V zaruce to vyrobci neradi meni, protoze je to spotrebni material.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.