Bačuska

Co dělat, když se zasekne tablet a nedá se s ním nic udělat?

Nejlepší odpověď
Pájo

Vyndejte baterii. Pote ji vraťte a tablet zapněte.

Další odpovědi
Bedy

Zkuste držet 10 vteřin (nebo i víc) zapínací tlačítko u tabletu a uvidíte. Pokud se i tak tablet nevypne, tak nechte dojet baterku a pak jej zkuste nabít a zapnout.

Je-li to v záruce, tak reklamovat a ideálně požadovat vrácení peněz. Z dotazu usuzuji, že se jedná o levnější tablet s operačním systémem Android. Tyto tablety patří mezi nejhorší a takové problémy jsou tam dřív nebo později velmi pravděpodobné. Příště přeji mít lepší ruku při výběru a na tabletu nešetřit – chce to ideálně minimálně nějakých 6–7 tisíc a vybírat raději jiný operační systém než Android, například Apple iOS nebo Windows 8 či Blackberry OS. Android NE.

ducky

Ono se řekne vyndej baterii, ale třeba u mého tabletu Samsung to nejde. A pokud je v záruce, rozhodně nedoporučuji něco rozdělávat pomocí nářadí. Mělo by stačit delší dobu podržet zapínací tlačítko, tablet by se měl vypnout. Příště doporučuji lépe specifikovat otázku, aspoň napsat značku tabletu.

suaeda

Rad jak zprovoznit tablet tu bylo dost. Taky se dá nefukční tablet darovat dědovi on už bude vědět jak jej použít.
http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_em­bedded&v=gUCpO­YdG8hM#t=18

míček

souhlas s pajou pokud to je možné tak vyndejte baterku