norek

Poradíte, jak vyčistit tablet Lenovo, když ukazuje volné místo něco přes 1 GB?

Mám tablet na 16Gb ale ukazuje mi volné místo jen něco přes 1Gb jak to pročistit.Sd Jardu v něm mám ale ta je nanic nevím jak sní pracovat třeba stáhnout film a uložit na SD kartu apid.

1. Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

2. Tabdlet Lenovo – není otázka

Odpovědi
anonym

Ahoj norek, možná se podívej do galerie, jestli tam nemáš nějaká nepotřebná videa nebo fotky. Následně zkus odinstalovat nějaké nepotřebné aplikace. Nakonec si můžeš v Google Play nainstalovat tuto aplikaci: https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.piriform.ccle­aner nebo v nastavení udělat přenos dat na SD kartu.

Funna

nešetřila jsem písmeny…tak si to přečti až do konce, není to jen o SD Jardovi
(to mne pobavilo…auto­matické opravy jsou svině 🙂..
jestli je to Lenovo, nebo nějaká jiná značka je v otázce bezpředmětné…dů­ležité jaký máš OP, pro laika – co „řídí“ celý tablet – předpokládám, že Android…

karta SD je důležitá věc v úspoře místa a cokoliv na ni nahrát, nebo přesunout kartu je jednoduché, ale bohužel bych se upsala, než bych to sem vypsala, protože u každého (fotky, aplikace a pod) je to trochu jinak…
takže tady je jeden z odkazů, jak na to…
https://andro­idaplikace.cz/in­dex.php/2019/06­/jak-presunout-aplikace-na-sd-kartu/

jinak hodně místa ušetří nejen smazání všeho nepotřebného, ale vymazáním dočasné paměti (mezipaměti, neboli cache) u každé aplikace, kterou používáš..o žádná data tak nepřijdeš, ale získáš tak spoustu místa…
odkaz jak na to…
http://cs.won­dershare.com/mo­bile-phone/how-to-clear-cache-on-android-devices.html