SINGO

Tablet…

Existuje nějaký levnější tablet podobný ipadu od apple?
Podobný=stejné funkce, aplikace apod.
Doplňuji:
Já pravě ipad chci od apple!!! Ale pohrávám si i s myšlenkou že by se našlo něco podobného a levnějšího.

Nejlepší odpověď
uznevim8

Jsem na tom stejně jako Damiana. Dokud nemáš iPad, tak nevíš, že ho chceš, nevíš o co přicházíš a já bych osobně vůbec neměnila.
Nicméně mě taky překvapil Samsung Galaxy, v některých zemích se ani nesmí prodávat (díky Apple).

Další odpovědi
Damiana

Já mám sice iPad2 a nedám na něj dopustit, ale jsem pro moderní soutěž, takže: http://techne­t.idnes.cz/prvni-ceska-recenze-samsung-galaxy-tab-rychly-konkurent-ipadu-s-otevrenym-srdcem-gig-/hardware.aspx?c=A100916­_175532_hardwa­re_pka

P.T.

Mrkni po tabletech od Aceru, Asusu nebo Lenovo.