zjentek

Jak je to s těmi rovnými právy v EU?

Tak například Člováci nám do našich televizorů cpou vlastní reklamu na parenicu Liptov v té jejich človenštině a proč teda né třeba Maďaři svou vlastní na uherák a pěkně v rodném jazyku?

A Češi od kterého ročníku výše se stále domnívají, že mladí Češi rozumí slovensky?

Odpovědi
Drap

Televize ti odvysílají reklamu v jakémkoli jazyce, pokud zaplatíš vysílací čas.

Dochy

Nemyslím, že by bylo zakázáno vysílat reklamu v cizím jazyce. Však tu byla reklama na vodku ve Finštině 😉 Ale nepředpokládám, že by maďarští výrobci klobásek považovali maďarsky mluvenou reklamu v České Televizi za účelně vynaložené náklady… Ale třeba zas někdo dostane nějaký geniální nápad 😉

Ametyst

Co jen vlastní reklamu- cpou nám své herce a svůj jazyk v českých filmech. Ale mám dobrou zprávu: na rádiu Orlicko je reklama: Nakupujete v Polsku? Navštivte náš obchod ve městě Kudowa-Zdroj.
… až sem jsme to dopracovali.

Savier

Děkuji.

INRI

Rovnost je zde jenom ve smrti

Zdroj: https://youtu­be.signaly.cz/

Pepa25

V rámci EU jsme si naprosto rovni. V každém členském státě jsou volové, kterým vadí, když na ně promluví někdo cizím jazykem.
Tako staro, a tako dobro – Staročeško!

zjentek

Pepan ať už se všichni promísíme, konečně. A bude…