Kelt

Jak je to s telefonováním a proč se dějí věci mezi nebem a zemí?

Dnes má asi telefon každý a tak není problém s ním pracovat. Nicméně některé věci si nedovedu vysvětlit.
Na mobilu jsem měl zmeškaný hovor, když jsem na to číslo volal z pevné linky, nemohl jsem se dovolat, když jsem volal z mobilu bylo to bez problému. Problém 1
Volal jsem manželce na mobil, ta mi vzápětí volala, ale telefon mi nezvonil. Problém 2.
Volal jsem na zmeškaný hovor telefon 420 234 749 683, myslel jsem si, že je to někdo z Prahy. Kupodivu to byla nějaká instituce, kde se mluvilo anglicky a o tom, že mi volali nic nevěděli? Problém 3.
Při vyhledávání na Google Kdo vám volal z čísla 234749698 (+420234749698)
jsem našel tento odkaz.
Můžu to zvednout
https://www.mu­zutozvednout.cz › telefonni-cislo › 23…
23. 3. 2023 — Kdo vám volal z 234749698 ? +420 234 749 6­98 POZITIVNí SPOLEčNOST pevná linka Czech Republic, Praha.
Divné, že. Děkuji za názory

Odpovědi
OSHO

Vše je zde testovací verze v Matrixu a finální verze je utopie neřeš to co nejde vyřešit

Pepa25

ad 1) pokud funguje zpětné volání, ale ne z jiné linky, tak jste na 99% špatně zadal příslušné číslo (při volání z pevné linky nelze začít 420, ale až 234 …)
ad 2) pokud si někdo volá vzájemně ve stejný čas, tak se logicky nedovolá. Pokud telefon nezvoní, je ztišený nebo má jinak nastavené zvonění.
ad 3) jakákoliv linka může mít úvodní pozdrav v angličtině, automatické přepojení, volbu rozcestníku atd.
ad 4) uvedené číslo je pravděpodobně nějakého řidiče (Uberu/Boltu …). Je možné, že příchozí hovory padají v případě jeho neaktivity na centrálu. Možností je proto spousta: např. řidič volal zákazníkovi, spletl se, když vy jste volal zpět, tak už nepracoval a hovor spadl na ústřednu …

Aristotelés

I když to nemusí být nic transcendentálního, tak je to minimálně podnět k tomu, aby v tobě „filosofie nespala“. Jak můžeme vědět, že to, co prožíváme, opravdu prožíváme a svět není jen nakódovaný program? Inu, pokud by byl, mohly by v něm být chyby. Třeba takovéto, které uvádíš. Toto thema je daleko hlubší, nebudu ho zde rozebírat. Entita nad námi by nemusela mít radost, pokud bychom zjistili, že žijeme v simulaci. Pokud se to ovšem dá nazvat život…