Kelt

Jak je to s telefonním číslem, které najdu v nějakém filmu?

Ve filmu si účastníci předají vizitku a na ní je mobilní telefon. Co když na něj zavolám? Nebo je jisté, že toto číslo nepatří nikomu a GDPR nebude porušeno? Zavolat mohu, ale nějak je to divné. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Klidně volej. Neni nikomu zakázáno volat na jakékoli telefonní číslo vyjma vybraných čísel záchranného systému.

Další odpovědi
Edison

Kdysi existovala stránka, kde byl seznam telefonních čísel užívaných ve filmech a jestli a případně komu patřej. Teda bylo to z celýho světa, pochopitelně hlavně z USA. Mimochodem… všimli jste si, že všechna telefonní čísla v USA začínaj 555? 😁

Hufnágl

Jak je to s čísly, to nevím, ale jedno jsem sledoval film z USA, kde v krátkém okamžiku se objevila www stránka. Opsal jsem ji, dal do vyhledávače a antivir ji okamžitě blokl. Takže nevím co na ni bylo tak závadného.