tony2412

Jak je to s parkováním v oranžové zóně?

Mám zaplacené parkování na rok, jsem rezident, mohu parkovat v naší oblasti i v oranžové zóně, která je pro návštěvníky a je určena pro krátkodobé stání 2 hodiny? Neboli mohu parkovat ve všech barevných zónách v naší oblasti, nevím ani jaké zóny to přesně jsou, vím o bílé, modré a teď i oranžové…Platit v oranžové zóně , pokud mám zaplaceno rezidentní parkování mi připadá nesmyslné..

Odpovědi
Pepa25

Pro rezidenty je modrá zóna! Oranžová je pro návštěvníky, kteří platí časově omezené stání podle hodin. Pokud si znovu zaplatíte, tak ano.

Pozn. možná někde místní stojící na oranžové zóně nepokutují, ale oranžových zón je obvykle velmi málo a jejich zneužívání místními by vedlo k tomu, že se z oblasti stane ghetto, kam nikdo nemístní (např. řemeslníci nebo služby) nechce jezdit, protože tam legálně nezaparkuje.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.