fenomen

Jak je to s marihuanou, budu mít v paličkách nějaký semínka?

Nejlepší odpověď
badisko

Hm …a to se ptas nas ? …Ty musis vedet zda jsi tam mel samce nebo zda ho ma na zahrade soused …:D …
Toreticky tam male procento seminek mit muzes …pokud jsi pestonal ze seminka …dost casto se stava… ze v samicich kvetech (palicich) se obevi i samci knet a oplodni tak samice sama sebe …par seminek tam… bude coz neni na skodu pokud je to dobry model …aspon muzes sadit i pristi rok …
Pokud jsi tam mel samce a nevytrhl jsi ho vcas …tak se zvencnes z prebirani a samotne sisky ..budou mit malo hmoty a chut bude nic moc …:D neves hlavu proste si v tom pripade …vyrobis domaci hasis budto vodovy …nebo lihovy …
osemenit se ti kitka klido mohla i od sousedu pokud tam ma soused samce ..opileni je mozne i na velke vzdalenosti ..uz jsem zazil cca 500m ..v dost nepropustnem terenu …
No a pokud pestujes z rizku …tak to nehtozi ..ikdyz i tam jsem.. uz seminko zazil ..ale to se da vysvetlit i jinak …:D proste se to preneslo z jednoho konopiste na druhe treba na rukou nebo obleceni …:D
Doplňuji:
ak tohle fakt bije do oci …kytka a opyleni …:D

Další odpovědi
Drap

Nech se překvapit.