Prostě já...

Jak je možné, že mi rychle mizí kredit?

Včera jsem se dívala kolik mám kreditu a bylo tam 17 kč. Zděsila jsem se, protože před dvěmi měsíci jsem měla 250 kč. Nikomu moc nevolám a na nejbližší rodinu to mám zdarma. Mám data, ale ty moc nepoužívám. Před chvílí jsem se zase dívala a teď mám 7 kč. Jak je to možné? Budu zítra v mínusu?

Odpovědi
Dochy

Jakej máš tarif na volání a jakej na data?

Ametyst

Mizí s daty. Musí se to složitě vypnout v telefonu, a ještě poslat operátorovi speciální sms.

elkon

Udělej si paušál a máš klid.

agentpv

některé aplikace se tajně připojují k internetu, jednou mi jeden telefon tajně (na pozadí) odesílal SMS do jihoafrické republiky – jedna cca za 7kč, ale poslal jich třeba 5 za den …

Hlada

Jestli nemizí přes hovory, tak mizí přes data.
Aby se to nedělo, je potřeba mít mobilní data vypnutá a kromě toho ještě u každé aplikace zvlášť vypnout data na pozadí.

Prostě já...

Jsem u T-mobile

Pepa25

Minimálně někteří operátoři umožňují v internetové samoobsluze zobrazit výpis všech čerpání – neumožňuje to i ten váš? Pak byste měl hned jasno …
Jinak odpovědět nelze – netušíme, jaký máte tarif …