Lgee

Jak je možná takto levná dovolená?

All inclusive 4* do Egypta za 12000 na 10 dní kde je nějaký háček? Protože to pomalu není ani pronájem garsonky v Praze na týden.

Odpovědi
Kazatel

Protože je to cena za jednoho a dva dny z toho je cesta.

Garsonka v Praze je za 40 tisíc na měsíc? Zajímavé.

elkon

Protože některé cestovky mají určité zájezdy pod cenou, aby přilákaly zákazníky. Je to pro ně reklama.

_Bůh_

Garsonka na měsíc v Praze stojí 12 tisíc.
Některé dovolené jsou levné, pokud je třeba je zaplnit.

Michálek1245

Dobrý den, není to náhodou nějaká podpultová nabídka cestovní kanceláře nebo cestovní pojišťovny? Nám kdysi cestovní pojišťovna https://www.er­vpojistovna.cz/cs/u­vod taky na poslední chvíli zajistila last minute s jednou cestovní kanceláří, která potřebovala doplnit lidi, takže to vyšlo hodně levně. Samozřejmě to bylo o tom, že vám odpoledne zavolají a ráno jsme letěli do Egypta, takže to taky není pro každého.