Drap

Jak intenzivně pracujete?

Poslední dobou pracuji jen když se mi chce. Přesto mi to každý den několik hoin zabere. Dnes jsem si přečetl tento článek:
https://www.sez­nam.cz/zpravy/cla­nek/novy-zebricek-nejbohatsich-kellner-prekonal-300-miliard-babis-tesne-za-trumpem-29190?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp
a vidím, že budu muset produktivitu zvýšit o několik stovek procent.
Jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
annas

Věnuji se jen tomu, pro co mám nejlepší předpoklady. To je odpočinek, určitě zasloužený odpočinek, když mám peníze, sotva otevřu oči. .

Dnes není práce u některých dobrá jen k tomu, aby si vydělali na živobytí, ale aby brzy zbohatli a povýšili se mezi VIP bez znalostí etiky.

Další odpovědi
Kepler

Jsem už v důchodu, tak koukám abych odpočíval. Domácí práce si pečlivě dávkuju, abych to nepřehnal. Mně unaví, i když se na práci jenom koukám.

gecco

Gatese, obávám se, letos nedoženu…
Ba ani nikoho ze seznamu Forbesu – takže spíše odpočívám…
😉

luckykubrt

Jako na potvoru
dřel jsem do úmoru
Dnešní moje rada:
Šetřte svoje záda. 🙂

Emefej

Intenzivně jsem pracoval celý život. Nyní jsem na zaslouženém odpočinku a dělám jenom to, co mě baví.

marci1

Život není jenom práce,
moc stresu je špatné,
a to říkám bez legrace,
staré známé, platné. 🙂

ivzez

Také pracuji jen, když se mi chce.
Ale mně se chce skoro pořád, vč. víkendů…

Ten článek nemá s prací nic společného.

Jakub Tlapal

Nejlepší je, když jste placení úkolem. Pak máte motivaci pracovat rychle 😁 . To ale v dnešní době už moc není, takže já mám třeba velký problém s prokrastinací. Mám zadanou nějakou práci, a i když vím, že toho mám hodně a nestíhám ,tak jsem schopný půl hodiny zevlovat. Pak jsem ve stresu, že nestíhám a musím jít domů dýl. Náhodou jsem narazil na zajímavou audioknihu o prokrastinaci , tak se tím snažím řídit a docela to pomáhá.

Kepler

Safra, nějak se nám tu rozmáhá poezie! Že by vliv Mezinárodního dne štěstí a prvního jarního dne? 🙂

marci1

Přesně, tolik štěstí najednou, to ta múza přímo líbá! 🙂

Kepler

Kdopak mě to líbá, že by první jarní den?
Pro opálení brzké střádám juž beta-karoten!

Pro jaro ve zdraví navštivte lékárny Dr. Max!