zjentek

Jak hollywoodské hvězdy ženského pohlaví vnímají, když po nich protějšky z řad prosté veřejnosti touží?

Mohou (dokážou) věřit, že po nich touží jako po ženách? Mohou si něco takového dovolit? Případně dát šanci támhle docela aktivnímu a zdatnému Dickovi z Horní dolní? Anebo musí protějšky hledat výhradně jen zase mezi hollywood. star etc. (taky královské rody), podobně jako akademici pátrají ve své obci? Anebo je jim toužící obecenstvo pánských řad docela k smíchu? Vím, že sytý hladovému prostě neuvěří i kdyby kobzol marku stál ovšem docela zde tápu proč se má člověk automaticky stydět za své kvality před někým s hromadou peněz a tak není tady nějaká star, která ví?

Odpovědi
elkon

Takové votroubky jako jsi ty mají u zadku jako kaštan.

da ny

Na začátku je to může těšit, později je jim to as spíše ukradené, lhostejné. Všeho moc škodí, časem je to jistě i obtěžuje.
Velmi často se to ani nedozví, mají na to lidi.
Hollywoodské hvězda nebo česká, je to prašť, jak bouchni.
Nejotravnější bude loudil sexuální a neodbytní otrapové
😉

zjentek

Da ny takový sexuální loudil to musí být strašný případ. Podle mýho je mnohem sofistikovanější uvést dámu do stavu „chci sama“. 🤪😜🤪

zjentek

Elkon co je votroubka/votrou­bek. To je u vás něco jako madrfakr?

zjentek

…A po tvé lize „s kaštany“ stejně ani netoužím, mám jinou představu🤷‍♂️