Avatar uživatele
hapiky

Jak hodnotíte dosavadní Miss Czech Republic?

No nejsou to ale "štavajzny? Letošních 10 finalistek jim osudu neudělají.

https://www.mis­sczechrep.cz/

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1589 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

No, xichtíky jsou ucházející, ale co ten zbytek? Děkuji, chodící anorektická ramínka na šaty nemusím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Holky máme pěkné, ale já to nesleduji. Takže nevím a nemohu hodnotit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
VeRe1983

Obecně hodnotím Miss jako cosi nesmyslného. Nevidím důvod, proč hodnotit někoho za něco, co mu dala příroda bez jeho vlastní zásluhy. Taková soutěž mi s prominutím a klidně i bez prominutím připadá jako výstava hospodářského dobytka na venkově. Vážně není umění narodit se s hezkým tělem. Umění je rozvíjet vlastní inteligenci, zručnost, dovednost. Což jsou věci hodné hodnocení. Nikoliv prachobyčejné vzezření.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Jedna fotka není vypovídající, může dost klamat . Ale zdají se pěkné. Na soutěžích miss ale těžko hledat krásu. Holky jsou po těch zkrášlovacích procedurách jakýsi utahany a předělany, divný. Měli by je hodnotit hned na začátku, při přihlášení do soutěže, dokud jsou svěží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Nesleduji to, ale když jsem mrknul na ty kukuče z odkazu, tak je mi smutno. Jestli tohle jsou naše BEST baby, tak jsme teda šli parádně dolů. Podle mne tam nemají až na 6 a 10 ty ostatní co dělat. No, je to jen můj názor. ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Těch děvčat z odkazu je nehezkých DESET, nevím, kde nechal zkušený* aliendron zrak!

(*bo mi předešle radil, která z Hollywoody je a která není „sexy and cool“.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Máš na mysli soutěžící slečny nebo soutěž jako takovou?
Už to není, co bývalo ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

hodnocení soutěže miss ? Jedním slovem: VYČPĚLÉ. Nudná přehlídka kostnatých holek na které je spíš smutný pohled protože ženu připomínají možná tak ve tváři ale jinak jsou to spíš taková košťata otočená smetákem nahoru.

před 1570 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

a to ani nemluvím o naprosto nepřiměřené míře makeupu a photoshopového retušování a vyhlazování které jim ubírá snad i tu poslední špetku ženské přitažlivosti protože takto působí jak japonské robotické klony https://www.y­outube.com/wat­ch?v=TyJ-xLj9SEE jedna vedle druhé.

před 1570 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

na druhou stranu možná, že o to pořadatelům jde, každý průmysl se přece snaží nahradit lidský faktor spolehlivější a nenáročnější robotikou a soutěž miss k tomu má už teď našlápnuto velmi dobře, nakonec fake jako fake.

před 1570 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Myslel jsem dosavadní výherkyně Miss.

před 1588 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Každý má jiný vkus, toť pravda nepopiratelná. Můj tip je devět, ostatní jsou jen křoví. Někde psali, že prý desítka má už tolik zkrášlovacích procedur, že šlape na paty Michaelovi J. Proto ji nehodnotím a přenechám hodnocení lékařům, kteří ji zkrášlovali.

před 1589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Kepler: Oni nejsou anorektičky. Jsou to finalisky. Z těch, které zabodují, se možná nějaké anorektičky vyklubou. No určitě ne všechny(řekl bych, že ani polovina).

před 1589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Aliene, koukám, že máš rád plný rty… takový ty smyslný. Což chápu, bo vím, co s nimi takový roštěnky dokáží a to ANYWAY (třeba pokud trpí opary, tak alespoň palec u nohy a tak).

před 1589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Borec starý, mnohými děsivými rány vyšokovaný (chápeš, ve stylu „Proboha, já musel včera mít alespoň 5promile, jinak nwm, kam jsem oči dal!“), zkrátka bohatě školený má takové zkušenosti, že si dovede představit dotyčné bez líčení. ;) :)

Zejména 4 bych nechtěl nenalíčenou potkat ve 2 ráno v krčském lesíku, nedejbože v okolí Olšanských hřbitovů… ;) :D :D

Už jsi viděl Emmičku ZBLÍZKA totálně BEZ líčení? ;)

před 1587 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek