markos111

¨Jak fungují dotikové mobili??

Děkuji

Nejlepší odpověď
NellyP

Chtělo by to trochu konkrétnější otázku,fungují stejně jako nedotykové,až na to že se ovládají dotykem na displej..

Další odpovědi
LuK4S3k CZ

Fungují tak že obrazovka je tenká jak nehet a když se zmáčkne nějaký bod na obrazovce tak na tom místě se obrazovka prohne a udělá to kontakt nebo to stiskne nějaký bod pod obrazovkou a mobil už ví kam se kliklo a co je zrovna vyvolané za nabídku a podle toho udělat co má. Nevím jestly to je správně ale slyšel jsem že to tak funguje ale pokud se o tom chcete dozvědět více napište na tento email : bedy@outlook.cz patří jednomu profíkovy přes mobily, tablety, notebooky, netbooky až po počítače který nedávno odešel z odpovědí protože mám moc práce tak mu můžete zkusit napsat a počkat jestly odpoví.