hanny 2

Jak drahé jsou u vás veterinářské služby?

Byla jsem dnes u vet.s mým jorkšírkem.Má zánět moč.měchýře.Za vyšetření moči,konečníku,pros­taty,teploty v konečníku a antibiotika jsem zaplatila 870-Kč.
Doplňuji:
Berušinko bydlím v Brně.

Nejlepší odpověď
Berušinka

Jenom? Kde bydlíte? V Praze asi ne, to by bylo tak přes 1000,– určo …

Další odpovědi
tatanka

Na našich pejcích či jiných kamarádech ze zvířecí říše nám dle mého zaleží více než na nás samotných. Proto i ten, který má tzv. hluboko do kapsy tento problém moc neřeší. Jinak cena je pravděpodobně adekvátní k výkonu, ale je fakt, že služby a potažmo ceny u vet. lékaře jsou dost neprůhledné.

dědapetr

Tady je možnost porovnání veterinárních služeb.

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&hl=cs&rlz=1G1GGLQ­_CSCZ291&q=cen%C3%AD­k+veterin%C3%A1rn%­C3%ADch+slu%C5%BE­b%C4%9B&btnG=Hle­dat+Googlem

roxy52

Minulý týden jsme byli s čivavou a za odebrání a vyšetření krve – 580 Kč + prášky na týden za 350 Kč.Protože ten pejsek je ,,členem rodiny ",tak i kdyby to stálo 2000 Kč,tak to bez váhání dám.Hlavně,že to pejskovi pomůže.Kdyby uměl mluvit,tak nám řekne,co ho bolí , nemusel by se dělat ten rozbor a hned by dostal léky.A bylo by to o pětikylo levnější 😉

Janichkah

My jezdíme s pejskem ze Zlína až do Brna na fakultku,k je to tam nejlepší a vím že má pes nejlepší péči. nejsem žádný boháč ale pro zdraví svého psa udělám vše a peníze neřeším i kdybych si měla půjčit. Myslím ale že ve zlíně na soukromé klinice bych dala daleko víc. na Fakultní veterině nejsou veterináři placený od práce tak to tak drahé není. Náš pejsek má nemocné srdíčko a je to neoperovatelné, měsíšně tam necháváme 5000kč.

dudu

Lidi, vy jste se snad zbláznili.