vita

Jak dostat zalohu do Nokia C3–01 ???

Dobrý den ,potřebuji vyřesít problem.Měl jsem Nokii 6700 classic,kde jsem si udělal zalohu telefonu jako sms,kontakty.Zaloha zustala na pamětove kartě a Nokii jsem prodal.Nyní mam Nokii C3–01 kde jsem chtěl zalohu z Nokie 6700classic použit a ouha ono to nejde,Nokia C3–01 mi nahlasí při použiti zalohy chybu,že tuto zalohu lze pouzit pouze v mobilu kde byla zaloha udělana.Co stím??Děkuji
Doplňuji:
Je nějaka šance přenyst do Nokie C3–01zalohu???

Odpovědi
Bedy

Nemám zkušenosti přímo z obnovováním zálohy z Nokie 6700 Classic, ale většinou nebývá problém se zálohou z jiného mobilu.
Zkuste si nainstalovat program Nokia Suite a zkuste to skrz něj obnovit, ale nevím nevím.
Škoda, že nemáte u sebe tu Nokii 6700 Classic, bylo by lepší. Takhle nevím jak to půjde.