Potřebovala bych radu. Půl roku jsme bydleli v bytě, kde bylo velké
množství plísně. Plíseň mi rozložila dokonce i skříň a tudíš mám
plesnivé i oblečení. Nevíte zda to z toho jde dostat a čím?
Děkuji za radu
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, dagry před 5803 dny |
Sledovat
Nahlásit
|

Namočit na den do octa nebo SAVA (slabého roztoku) a prát, a prát, a prát…
| 0 Nominace Nahlásit |

Mám dojem že plíseň z oblečení nijak nedostanete..Měla jsem kdysy stejný problém a vše šlo do kontejneru..A navíc je to dost nezdravé,nosit to oblečení.
| 0 Nominace Nahlásit |
Pokud není látka rozpadlá, tak bych také přidala třeba do prací lázně ocet a pak znova vyprat.
|
0
před 5803 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Vyprat, přidat desinfekci a pokud se rozpadá nezbývá než vyhodit
|
0
před 5803 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Také můžete vyzkoušet přípravek vaniš na plísen.A důkladně vyprat.
|
0
před 5800 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek