Terez_

Jak dostat korálek ze vstupu na sluchátka ? ( na mp3jce)

Ahoj mám takový problém… Nějakým záhadný způsobem se mi do vstupu na sluchátka ( na mp3jce) dostal takový malý korálek a nejde nijak vyndat … nevíte co s tím ??? :/

Odpovědi
Alesh

Nešlo by ho zkusit vysát? Vzal bych vysavač, nastavil plný výkon a zkoušel ho přicucávat k té MP3. Pro zvýšení tahu bych ještě ten „sací proud“ zvětšil zúžením sací trubice. Jen je potřeba takto enormně nezatěžovat ten vysavač dlouho, asi by mu to nedělalo úplně dobře.

anonym

A vadí tam? Pokud ne , tak jej tam nech. Ber to jako módní doplněk

FikeCZ

Co špejli ?Jehla?…Nebo kousek dratu?

huxa

určitě tam vadí, nezkoušet do něj ždárat (určitě je tam pěkně šprajcnutý a nejde vytřepat), rozdělání nepomůže, samice jacku je vcelku, takže zkuste vysát (nebojte se, nemůžete ji poškodit). V nejhorším odnést k opravářovi či nějakému šikovnému příbuznému, který má pájku a zkusil by tam dát novou samici jacka.