reika

Jak dostat ikonu aplikace na Plochu PC?

Zdravím. Nainstalovala jsem si program a nemohu nikde najít jeho zástupce (ikonu), kterou bych si chtěla dát na Plochu pc. Poradíte mi? Děkuji.

Odpovědi
OSHO

Povolej muže a on ti to ukáže, jak se to dělá nežiješ na pustém ostrově.

elkon

Nevím jak je to u tvého tajného OS, ale ve Win 10 kliknu na tlačítko Start, pak Všechny programy a tam najdeš svůj program. Klikneš na na zástupce Pravým tl. myši a dáš Vytvořit zástupce (někdy je tam přímo Odeslat na plochu).