Avatar uživatele
mojitek

jak rozZipovat?

Ahoj všem,potřeboval bych poradit jak rozzipovat aplikaci/soubor­.Stáhnul jsem si soubor WordArt a přišlo mi to v Zipu. Stáhnul jsem si WinZip,ale nevím jak se s tím pracuje.Můžete mi někdo poradit?Díky za odpověďi.
Doplňuji:
Když kliknu pravým tlačítkem myši,tak je tam plno možností-otevřít nebo extrahovat nebo extrahovat vše atd atd.Ať kliknu kam kliknu tak stejně nevím ,zas nějaká ikona…co s tím dál… ☹ jsem z toho jelen

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, briketka10 před 3822 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Operačný sýstém Windows má v sebe zabudované otváranie súborov .zip. Stačí kliknúť na zazipovaný súbor pravým tlačítkom myši a extrahovať (rozbaliť).
Doplňuji:
pri potvrdení extrahovať sa otvorí okno s predvolenou cieľovou adresou a potvrdíte tlačítkom ´extrahovať´. Ak vám predvolená adresa nevyhovuje stlačíte ´prehliadať´, postupne si v oknách určite cieľovú adresu, potvrdíte ´ok´ a dáte ´extrahovať. to je všetko.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

WinZip je placený

stáhni si 7-zip.org

Windws XP by měl nativně zip archiv otevřít bez nutnosti dalšího rpogramu

Při instalaci 7-zip.org máš možnost si nastavit soubory (přípony), které se budou v 7-zip. org otevírat

U instalace WinZipu to asi bude podobné nebo něco možná bude v nastavení říká se tomu asociace

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Stáhni si 7-ZIP jak radí Michal a pak na soubor klikni pravým tlačítkem myši. Dál už to uvidíš – vybereš extrahovat…soubor se rozbalí. Jinak WordArt je součástí Word, nemusí se stahovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Jak radí ostatní, rozbalit se dá i jinými programy. Když už máte WinZip, tak při správné asociaci by se měl automaticky otevřít při kliknutí na zazipovaný soubor. Jestli ho nemáte jako výchozí, tak ho otevřete a volbou Open/Zip files umístíte zazipovaný soubor do okna programu. Pak zvolíte Extract a zadáte, kam se má rozbalit. Extract > Hotovo.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

Dělám to podle návodu a prostě to pořád nejde otevřít.Pořád se tam objevuje nějaká možnost a když to odkliknu tak nic z toho.Když kliknu na tu ikonu tak mi naběhne odkaz : http://msdn.microsoft.com/…default.aspx pořád jsem z toho jelen.Nemůžete někdo nahodit aplikaci WordArt nebo nějaký odkaz na stáhnutí-BEZ ZIPU…abych si to natáhl do PC nebo mi už z toho vážně jebne 😉

před 3821 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Word Art Generator bezplatný
http://word-art-generator.en.softonic.com/

manuál ako stiahnúť WordArt
http://www.ehow.com/…ord-art.html
google translátor:
„1 Otvorte svoj internetový prehliadač s cieľom získať program Microsoft Word. Program je rozdelený do skupín s ďalšími podobnými programami, ktoré sú známe ako balíka Microsoft Office a obsahuje WordArt. Ak chcete stiahnuť bezplatnú skúšobnú verziu balíka Microsoft Office, prejdite na http://us20.trymicrosoftoffice.com/default.aspx?… ~ ~ pobj.
2 Kliknite na "stiahnutie sa“, potom „spustiť“, keď automatické okno. Čakať na stiahnutie až do konca a otvorte ho. Vyberte, či chcete používať program Microsoft Word.
3 Prístup WordArt kliknutím na „Vložiť“ možnosť v hornej časti obrazovky, ktorý vám umožní otvoriť všetky možnosti „Picture“. Kliknite na „WordArt.“ Vyplniť text, ktorý chcete spracovať a vybrať písma, farby a štýl. Kliknite na tlačidlo „Dokončené“. WordArt sa objaví na vašej obrazovke a budete môcť presunúť alebo zmeniť jeho veľkosť kedykoľvek.

před 3821 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

Já to zkusím.Děkuju za snahu pomoc,Led. Děkuju všem 😉

před 3821 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Zkus otevřít Word a navolit ⇒ VLOŽIT ⇒ Obrázek ⇒ Wordart. Já to tam mám, možná že ty taky.

před 3821 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

jak rozzipovat soubory ve windows:
http://windows.microsoft.com/…es-zip-files

před 3822 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet