ondra07

Jak dostat holku do kolen největším romantickým gestem?

Ahoj lidi, tato otázka slouží spíše ženám do 30 let, ale odpovídat mohou i chlapi, kteří někdy takové velké gesto udělali.
Teď vůbec nejde o malé gesta a o nějaké kytky apod.. to dělám pořád.. jde o něco, co holka nezažije ani jednou za život, ale sní o tom. Má přítelkyně mi řekla, že má velký sen, který se jí nikdy nesplnil, a že jde o romantické gesto od kluka, ale neřekne o co jde.
Nejde o dárek, ani svatbu ani nic takového.. spíš o to, jak ji totálně dostat a omámit svým nápadem.. mě je 21 a jí taky.

Proto mne zajímá, po čem ženy touží. Co je ten největší sen, který má každá žena? Prosím pište své tajemství, je to zde docela anonymní. Jí si pak třeba vyberu. Mám svou fantazii, ale nemohu přijít na to, po čem má holka touží.. na to ji tak dlouho neznám.

Nejlepší odpověď
ivzez

Žádnou rozumnou dívku ani ženu
„nedostanete do kolen“ žádným gestem.

Gesta budou vždycky jen gesta a pokud se pokusíte
něco udělat se záměrem „ohromit“, docílíte leda opaku.

Jediné, co má opravdu cenu (a myslím, že o to stojí všechny
dívky i ženy), je to, co z lásky k té své vymyslíte Vy sám.
(Musíte přitom vycházet z toho, co má ráda.)

Radím vykašlat se na „romantická gesta“ a chovat se přirozeně.

Další odpovědi
Drap

Pokud je jako většina dívek a žen tohoto věku, tak rada je velmi snadná. Kup pěkný,luxusní sporťák, nejlépe červený, raději kabriolet, a máš ji na kolenou. Zabírá to u 98%

led

„Môžeš rozprávať čo chceš a akokoľvek sväto a pekne. Ak za tým nestoja skutky, sú to len prázdne reči. Dnes jedno gesto znamená viac ako celé litánie.“
Anton Srholec, rímskokatolíc­ky kňaz

„Láska je ako nemohra. Nikdy nevieme celkom presne, čo ktoré gesto znamená.“ Vítězslav Nezval, český básnik, spisovateľ

Danina65

Nerozumím přesně definici otázka slouží ženám do 30 let, protože nevím, jestli se mám urazit jednou, nebo dvakrát 🙂 Romantická gesta si zaslouží ženy do 30 let, nebo odpovídat mohou ženy do 30 let?I když se tedy nevejdu, zkusím odpovědět, je to velmi těžké. Opravdu se ti to může povést s tím bourákem, anebo stačí jí podat správně opečeného buřta s tím správným pohledem v ten správný okamžik.Pokud uspěješ, dej sem prosím návrh a popis na správné provedení romantického okamžiku.

autacek

Udělej jí děťátko, tím jí dostaneš do kolen úplně nejvíc.

JInak souhlas s ivzez, gesta jsou jen gesta a jen pozor na to, jestli ona náhodou nechce modrý z nebe.

yuko

Jed s ni na krasny vylet, na nejake romanticke misto. Jedte vlakem, dojdete tam pesky – vyjdete az na vrchol, nevim, co ji dostane, zamek, zricenina, hora, splav, udoli, to uz musis vymyslet sam. To snad vis, co ji bavi, o co se zajima, kam by se rada podivala. A tak ji prekvap – treba tim prstynkem. Nebo ji tam zazpivej pisnicku, kterou jsi pro ni sam slozil. Nebo ji tam dej neco, co jsi pro ni z lasky vyrobil nebo namaloval. Tolik moznosti.

bububabu

Tím které je upřímné a jde od srdce nikoliv z hlavy. Například já nesnáším když kluk se snaží předvádět aby ohromil tím že na 20 narozeniny přinese 30 růží, protože ho za to obdivovali květinářky kde tu kytku kupoval a už ho nenapadne to, že by stačila úplně jedna jediná růže, nebo 20 v souladu s narozeninami, když na ně tedy má… Protože úmysl se počítá nikoliv počet a okázalost…

Kryšpín

Ukázat jí svoji vkladní knížku, která má minimálně sedmimístné čísilko