Avatar uživatele
panenka

Jak dostanu do PC seriál z nova.cz?

Dobrý večer slíbila jsem svému synovci že mu ze stránek nova.cz vypálím na dvd kobru 11 můžete mě prosím poradit jak na to?

a ještě bych se chtěla zeptat jak postupovat když mám na mobilu internet a chtěla bych si seriál stáhnout na pamětovku jde to pokud ano jak ?děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, BEAES, SajmonModer před 4815 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kuka

do FreeRapid Downloaderu nedávno přidali podporu nova.cz, stáhněte si tento program a překopírujte tam adresu na video.

odkaz na FreeRapid Downloader:
http://wordri­der.net/freera­pid/

k druhé otázce: stačí vyndat paměťovku a překopírovat to do ní, nejspíš budete potřebovat čtečku paměťových karet se slotem pro microSD karty.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
DDarent

stáhnout si to ze stránky která se naplatí (ulož to) nebo prostě sledovat online na TV NOVA

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ahoj panenko,mam pocit ze se to tu shanilo,nevim zda se dockas odpovedi.Vsimni si,ze z tech starsich tu nikdo skoro nikdo neni.Vsimni si co se tu deje.Asi si dam oddych,nebot je tu neskutecna honba za bodama a i za spatne odpovedi.Neni to fer.Zdravim Vas,snad se to za cas umoudri.Jste ferova a mam rada Vase rady,snad se zase najdem.S pozdravem

před 4815 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek