Avatar uživatele
anonym

Jak domluvit koncert?

Jak domluvit koncert a co obnáší práce managera kapely?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4963 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
JayDee446

Koncert můžete buď pořádat, nebo jen domluvit, aby se ho vaše kapela zůčastnila. Stát se pořadatelem také není jednoduché. Musíte zamluvit místo produkce, pronajmout si ho, domluvit zvukaře, případně sehnat zvukovou techniku. Určit výši vstupného – velmi důležitá část (kurčuje jestli si vyděláte, nebo budete doplácet)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fedasino

pokud chcete být manager kapely tak záleží na dvou aspektech, zda-li jste pouze menší méňe známá kapela nebo kapela, která už má „jméno“. Pokud jste menší kapela tak stačí kontaktovat majitele clubu/baru zda byste mohli pořádat koncert u něho v podniku a dohodnout se na částce. V tom druhém případě už máte větší slovo ohledně honoráře a také podmínek koncertu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oakley

musíš se se také postarat o „dovoz“ kapely a pak samozřejmě vše další – technika, zkasírování atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
majdík

jste třebe město olomouc a muzete si s … třeba s ewou farnou domluvit za třebe 200 000 ,– že u vás zazpívá ! informace by mělli být na internetu

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lindicka4478

Udělat si koncert jen tak na zahradě není nic jednoduchého. Budeš potřebovat hodně techniky, se kterou vůbec můžeš nějakou písničku zahrát. Dále je třeba nějak zahradu ozvučit, to taky neumí jen tak někdo. Každopádně když budeš nějakou techniku pořizovat, mrkni se na https://www.topmuzika.cz. Tam se ti srovná zboží podle ceny a určitě si podle hodnocení vybereš plno skvělých produktů.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV