e1232851@trb

Jak docílit toho aby se blog zobrazoval ve vyhledavačích (google…) na prvních místech ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

kvalitou a aktuálnosťou blogu.
platí všeobecne pre akékoľvek stránky.

;-Q
Doplňuji:
@Human

seo je jeden z najväčších it bludov.
dnešné vyhľadávače už hodnotia weby pomocou umelej inteligencie, teda podľa obsahu a i súvislostí, nie iba podľa odkazov, kľúčových slov a počte ich výskytu (to sa môže naopak penalizovať).

kvalitný web stačí praktický zaregistrovať do pár veľkých (prípadne i národných, v čr stačí napr. seznam, jyxo) vyhľadávačov a je hotovo.

;-Q

Další odpovědi
Human

Prečítaj si niečo o SEO (search engine optimalization)

led

musí byť v hodnotení webu na poprednom mieste, čím viac záujemcov klikne na odkaz k webu, tým viac sa posúva do vyšších sfér popularity.

Michálek1245

Záleží, jaký s tím blogem máte záměr. Pokud se jedná o podporu produktu a potřebujete to hned a co nejefektivněji, zaplaťte si někoho na optimalizaci pro vyhledávače. Mně se líbí třeba tato SEO agentura: https://kvalit­neseo.cz/ A máme s ní dobrou zkušenost. Dělá pro nás linkbuilding i články. Pokud na to nespěcháte a máte to jako volnočasový projekt, tak hlavně pište. Lidé si vás najdou. :)