Michal47

Jak dobíjet kredit v mobilu pomocí „dobíjecích kupónů prodávaných v trafikách apod.“?

Mám svůj první mobil. Bohužel jsem přišel o kartónový obdélník, z něhož byl vylomena SIM karta. Na tom kartónovém obdélníku byl PIN, který teď nevím, jak zjistit. Je nutný při dobíjení pomocí těch kupónů? (Mobil je od operátora T-Mobile.) Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
wendyX

Pro dobití kreditu prostřednictvím dobíjecího kuponu zakoupeného v trafice- PIN své SIM karty nepotřebujete! Dobití provedete takto:

(platí pro předplac. TWIST kartu od T-Mobile)

  1. na kuponu setřete stírací pole- objeví se 14místné dobíjecí číslo
  2. na mobilu vyťukáte příkaz pro dobití ve tvaru:

102čtrnáctimístný dobíjecí kód#
(na př. 102XXXXXXXXXX­XXXX#) a odešlete jako hovor.

Po provedeném dobití vyčkejte na SMS potvrzující navýšení kreditu.
Kdykoliv později můžete provést kontrolu výše kreditu kódem

*101# – odeslaným jako hovor.

Pozn.: znaky a čísla v dobíjecím příkazu neoddělujte mezerou, čárkou, ani žádným jiným znakem!!

Další odpovědi
iceT

Při dobíjení karty pomocí kupónu PIN není potřeba. Pokud sis PIN neměnil podle sebe,tak by ten PIN měl být 1234, ačkoliv tímto si u T-mobile nejsem jistá.
Kup si kupón na dobíjení a pořádně si na zadní straně přečti, jak se to dělá.

AmazedWolf

Já už jsem dvakrát zapoměl tento PIN a vždy stačilo zavolat operátora, nějak prokázat že to jsem já a heslo mi poslali pomocí SMS.