JarkaHor

Jak dlouho vydrží odstín zubů po vybělení?

Odpovědi
Gabullka

Záleží na tom jak se stravuješ jestli nepiješ barvené nápoje apod .. pokud si chceš udržovat bílé zuby dlouhodobě, tak doporučuju používat přípravky na zuby bez peroxidu. Já si odstín udržuju pomocí tady těch bělících pásků a bělícího pudru https://www.kras­nyusmev.cz/ba­licek-white-pearl-charcoal-pudr-30g-uhlikove-belici-prouzky-28ks

Disraeli

Nedá se říct, může to být chvíli, může to být na furt – podle životosprávy a jak se o ty zuby člověk stará.

Drap

U každého jedince jinak

JarkaHor

Takže je po čase můžu bělit znovu, když jsou bez peroxidu, že?

karltlusty

Disraeli – pokud nemáš „genetickou výbavu“ tak ty tvoje rady jsou platné jako mrtvému zimník.

Disraeli

Genetická výbava na odstín (bělost/žlutost) zubů? Wow. A i kdybys měl pravdu, tak stejně odpovědět nemůžem, další faktor k zarhnutí by byl, jakou tu „zubní genetickou výbavu“ má zrovna ona a podle toho, jak dlouho jí ten odstín vydrží. ;)
Každopádně je to volovina, trolle. Genetika ti upraví tak maximálně křivost-rovnost zubů, na sklovině a odstínu zubů se projeví minimálnš – to je dáno životosprávou a péčí o chrup.

karltlusty

Disraeli – nic proti chlapče, ale bělost zubů jen tak mimochodem výrazně ovlivňuje barva kůže, ale to se zase dostáváme ke genetice ve které máš jasnou kouli.

Disraeli

Čili odpovědět stejně nemůžem, protože odpověď neznáme – obzvlášť, když „je to dáno“ i určitým typem gennetické predispozice. ;) Já navíc neradím, na rovinu píšu, že to nevím a nedá se odpovědět, neví to nikdo z nás. Proč vlastně neodpovíš ty?
A aby nedošlo k pomýlení, tak geneitka hraje roli třeba i u té skloviny, ale rozhodně to nehraje tak důležitou roli, jako třeba při ne/rovnosti zubů. U odstínu (a vůbec zdraví) zubů je nejdůležitějším a primárním faktorem životospráva, zubní péče a hygiena.

karltlusty

Disraeli – Čím průsvitnější je sklovina (dané geneticky), tím více máme zuby do žlutého odstínu. Pokud máš navíc rezavé vlasy, tak ty zuby budou prostě žluté. Jinak by mě strašně zajímalo jak se dá pomocí životosprávy vybělit zuby :)