zzzzz

Funguje nějaká bělící pasta na zuby?

Zajímá mě vaše osobní zkušenost, já jsem vyzkoušela Colgyte max white, a nezdá se mi, že by mi nějak bělila zuby. Používala jsem ji cca 3 měsíce.

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.kra­sa.cz/belici-zubni-pasta-aloe-vera--g.html
tuto pastu nepoužívám, ale je doporučena v této diskuzi :DD
www.zeny.cz/dis­kuse/diskuse/?id=24874­1&dir=aschttp://www­.krasa.cz/beli­ci-zubni-pasta-aloe-vera--g.html

já si bělím zuby kosmetickým tamponkem a kápnu si na něj limetkovou šťávu :DD

Další odpovědi
terry

Já mám osvědčenou Glister. A můj mužský na ni nedá dopustit :).
Je bělící, ale neabrazivní 🙂. Ani neobsahuje peroxid. Časem likviduje i zubní kámen, pokud ho někdo má.
Vydrží dlouho, takže ani nevyjde moc draho.

Damiana

Bělící pasty, které se prodávají v drogeriích v sobě pochopitelně nemohou mít tak účinné látky jako profi bělidla na zuby z estetické stomatologie. Jen ze zubů při pravidelném čištění trochu odstraní žlutý nebo našedlý nádech (dobré zkušenosti mám se Signalem White Now).
Ještě něco o zářivém chrupu.
Stomatologické vybělení zubů s peroxidem také nepůsobí nějak závratně. Viděla jsem hodně poškozených sklovin. Vybělení světlem je ještě slabší. Zde záleží na tom jaký odstín zubů máš daný – a jen se odstraní skvrny – vlastně je to takové důkladně vyčištění chrupu. Navíc se pak musíš co nejvíc vyvarovat kolových nápojů, kávy, červeného vína, kouření – všeho co zabarvuje zuby.
Pokud toužíš po hollywoodském úsměvu, jediné řešení jsou fazety, které ti stomatolog nasadí na tvé zuby.

hanulka11

pasty mne nepřesvědčily , prostě nefungovaly na moji sklovinu ,zubař když mi udělá zákrok – vybělení… tak říká přesně co píše Damiána- varujte se všech potravin co mohou sklovinu brzy zabarvit- říkal mi a to budete na bílých jogurtech? Ale ne ,nejsem jen na nich – ale nekouřím a kávu piji jen 1 denně , víno jen velmi vyjmečně …již jsem to podstoupila několikrát a vydrží to tak 1/2 roku ale opravdu nemám barvu jako z reklamy na perličku protože nemám čistě bílou sklovinu .

JarkaHor

Na krasnyusmev.cz mají dobrou bělící pastu od white pearl. S tou jsem byla spokojená, když jsem ji používala.