Lukas27

Jak dlouho vydrží bělení zubů?

Odpovědi
da ny

Nedostatek informací o způsobu bělení chrupu!
Ve stomatologické ordinaci probíhá tak, že po zhotovení otisků
v ordinaci, vyrobí laboratoř „nosiče“ Bělicí přípravek se používá
opakovaně. Zhruba po 3 měsících, ale i po jednom.
Je to závislé na konzumaci tekutin a potravy. Je třeba si uvědomit, že barva
zubů je daná! „Vybělení“ je možná maximálně o půl až 1 ton. Obvykle tedy
hlavně na „svou“ barvu.
Jiná „kosmetická“ bělení jsou k ničemu a mohou narušit sklovinu zubů.

ivzez

Vzhledem k tomu, co pro „vybělení“ musí člověk podstoupit a čím za ně platí, velice krátce.

Da ny odpovídá téměř správně, jen opomněla, že každé bělení poškozuje zubní sklovinu.
„Bělené“ zuby jsou tak náchylnější k tvorbě zubního kazu.
Navíc může dojít k postupnému odhalování a poškození zubních krčků.
Toto nebezpečí hrozí i při „odborném čištění zubů“.