OSHO

Jak dlouho na trhu vydrží ještě levné tlačítkové telefony?

Ceny u dotykových telefonů rychle padají dolů už mnoho let a následkem je logicky malý odbyt tlačítkových telefonů které nemají operační systém.

Tecno Spark 10 4GB/128GB je na Alze za 2 590 Kč.

Mobilní telefon – 6,6" IPS 1612 × 720 (90Hz), operační paměť 4 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM, procesor Mediatek MT6765V (Helio G37), fotoaparát: 50Mpx, přední kamera 8Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 18W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android 13

Jedinou výhodou tlačítkových telefonů (Aligator D950 za 1190 Kč) je dlouhá výdrž a možnost vyměnit snadno akumulátor.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Dochy

Jiná odpověď

Těžko říct. Poslední slušnej tlačítkovej telefon byl podle mně samsung E1200. Nějaký čas byl snad za cenu kolem 400, baterka do něj kolem 300 😉 A hýčkám si ho. Sháněl jsem nějakej „seniorskej“ pro mmamku, která se těch „chytrých“ bojí, ale co jsem zatím viděl tak je to bída. Drahé sr… co se snaží svou složitostí a nepřehledností těm chytrým konkurovat ☹
Jestli někdo nepřijde s opravdu hezkým, levným, jednoduchým a odolným tlačítkáčem, tak tenhle obor půjde do kopru hodně rychle.

elkon

Jiná odpověď

Další nesmyslný dotaz. Je to o tom, jak dlouho se je vyplatí vyrábět. Někdy to vypadá, že podle otázek je ti tak deset let, Koubo.