Avatar uživatele
OSHO

Jak dlouho na trhu vydrží ještě levné tlačítkové telefony?

Ceny u dotykových telefonů rychle padají dolů už mnoho let a následkem je logicky malý odbyt tlačítkových telefonů které nemají operační systém.

Tecno Spark 10 4GB/128GB je na Alze za 2 590 Kč.

Mobilní telefon – 6,6" IPS 1612 × 720 (90Hz), operační paměť 4 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM, procesor Mediatek MT6765V (Helio G37), fotoaparát: 50Mpx, přední kamera 8Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 18W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android 13

Jedinou výhodou tlačítkových telefonů (Aligator D950 za 1190 Kč) je dlouhá výdrž a možnost vyměnit snadno akumulátor.

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 180 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Jiná odpověď

Těžko říct. Poslední slušnej tlačítkovej telefon byl podle mně samsung E1200. Nějaký čas byl snad za cenu kolem 400, baterka do něj kolem 300 😉 A hýčkám si ho. Sháněl jsem nějakej „seniorskej“ pro mmamku, která se těch „chytrých“ bojí, ale co jsem zatím viděl tak je to bída. Drahé sr… co se snaží svou složitostí a nepřehledností těm chytrým konkurovat ☹
Jestli někdo nepřijde s opravdu hezkým, levným, jednoduchým a odolným tlačítkáčem, tak tenhle obor půjde do kopru hodně rychle.

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Jiná odpověď

Další nesmyslný dotaz. Je to o tom, jak dlouho se je vyplatí vyrábět. Někdy to vypadá, že podle otázek je ti tak deset let, Koubo.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek