Havljo7

Jak dlouho mám status studenta při ukončení studia na střední škole?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak dlouho mám status studenta když chci v květnu ukončovat studium na střední škole. (Jednu maturitu mám, druhý výuční list mě už neláká a chci do práce.) Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
ivzez

Do dne ukončení studia.

Kdybyste řádně ukončila celý ročník,
měla byste status až do 31. srpna.

Alesh

Chceš do práce? … Vidíš to, já to mám naopak, já bych se rád vrátil do školy. 🙂 Ale na to za pár let taky přijdeš, uvidíš, ale už bude pozdě. ☹