zjentek

Jak dlouho ještě potrvá tato krutá koronokracie, kdy nejjednodušší organismy prakticky vládnou těm nejsložitějším?

Skončí dle vašeho soudu s nadvládou ještě letos?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud myslíte vládu současného " koronavira", , tak se má projevovat ještě zřejmě celý duben. Totiž je hodně Čechů v cizině., mnozí v karanténě.. Ráno to prohlásil v TV MUDr. Maďar, nejen ostravský eopidemiolog.

Samozřejmě, jde jen o odhad. Zatím lékaři nevědí, jak se bude virus chovat u těch, kteří se vyléčí.

Další odpovědi
Edison

Toto neskončí nikdy. Jsou to jedni z nejstarších obyvatel Země a budou tu ještě dlouho po nás.

Drap

Nikdo přesně neví jak dlouho. Jediný známý údaj, je, že to skončí jakmile nebezpečí pomine.

Kryšpín

Španělská asi dva roky nýní je zdravotnictví daleko kvalitnější tak jenom rok, ovšem pokud občané nebudou pořádat koro mejdany jako v Německu a lhát z jaké destinace přijeli poté je to v nedohlednu.