Boy 13

Jak deaktivovat u BLESK mobilu denní internet?

Jak deaktivovat u BLESK mobilu denní internet? Doplňuji, že nechci žádný internet u BLESK mobilu.

Odpovědi
Edison

A zavolat operátoroj jsi skoušel??? A stránky s uživatelskou „samoobsluhou­“ nemaj?

Zdroj: https://bleskmo­bil.cz/

Dochy

Jestli jsem to dobře pochopil, tak se počítá od prvního připojení. Tak se nepřipojuj a podle mně by se ti neměl účtovat.

„Pokud si účastník neaktivuje jeden z tarifních balíčků BLESKmobil Internet na měsíc, jsou přenesená data zpoplatněna dle aktuálního čerpání sazbou BLESKmobil Internet na den.“ takže buď měsíční tarif, nebo zkrátka data nepoužívej.