autacek

Jak bez kalendáře co nejjednodušeji a nejrychleji zjistit, co je za den v týdnu?

Jak co nejjednodušeji a nejrychleji zjistit, co je za den v týdnu, bez kalendáře?

Nejlepší odpověď
Justin1

https://time.is/ – tam uvidíš den v týdnu, datum a čas

Můžeš si taky v prohlížeči vytvořit (nebo upravit existující) záložku (bookmark) a do ní místo adresy webové stránky dáš tohle:

javascript:(fun­ction() { alert([‚neděle‘, ‚pondělí‘, ‚úterý‘, ‚středa‘, ‚čtvrtek‘, ‚pátek‘, ‚sobota‘][(new Date()).getDa­y()]); })()

Vyvoláním záložky si zobrazíš vyskakovací okno a v něm bude aktuální den v týdnu.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… někoho se zeptat …

nyjono

Podívat se do mobilu?
Třeba.

Dochy

Podíváš se na stánku na noviny nebo se zeptáš.

zjentek

Já mám vždy týden dopředu rozplánováno, co je ten který den potřeba udělat v zahradě a toho se striktně držím, bo příroda JEDINÁ na nic nečeká, jak víme. No a když se ráno podívám z okna, tak podle toho co tam spatřím, hned taky vím, který je den.

paul1

Tak s tím mám každodenně problém, bo to tak rychle utíká, že po ránu to skoro nikdy neuhodnu. Tak musím koukat pro kontrolu do mobilu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.