Rokio

Jak člověk pozná, že má poškozený mozek? Jak se taková osoba chová? Znáte někoho, kdo má něco s mozkem?

Odpovědi
Lgee

Já, retardace, nechápani smyslu vět, nerozumné uvažovani. Apod.

da ny

Ano, znám a znala jsem.
Někteří si to uvědomovali, že se dostavily změny, většína ne.
Většínou šlo o nádory (i nezhoubné), jindy o demenci.

aliendrone

Neboj nic, tebe se to vůbec netýká. Vysvětlením tě ale nechci přetěžovat (je to obor MATEMATIKA, přesněji problematika prázdných množin). ;) :D :D

Mc Merkurion

… nijak … má-li jej poškozený, nemusí si to uvědomovat, žije ve svém světě …
… ano, znám …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.