Kelišova87

Jak čistit kočce uši?

JAK VYČISTIT KOČCE UŠI MA JE ŠPINAVE AŽ UPLNE VEVNITŘ A TROCHU JI SMRDI EXISTUJI NEJAKE ROZPRAŠOVAČE?nEBO NALIT NEJAKOU BOROVOU VODU?PŘEDEM dĚKUJI ZA ODPOVED

Nejlepší odpověď
Q

V uších Vaší číči je pravděpodobně zánět nebo ušní svrab. Na svrab by stačilo nastříkat Arpalitem nebo něčím podobným proti parazitům, ale to takhle člověk těžko pozná, to by tu musela být třeba fotka…

Další odpovědi
pimpinella

Vodičky a spreje na čištění uší lze koupit v lékárně, ale pokud jí uši zavání, je lépe zajít k lékaři. mohl by to být zánět.

Sindy

Přikládám odkaz s videem čištění psích uší…nemusíte se bát – je to stejné…

Zdroj: http://mazlic­ci.nova.cz/cla­nek/poradna/psi/jak-spravne-pecovat-o-psi-mazlicky.html