Alexej

Jak chytit na podzim kapra?

Odpovědi
Drap

Stejně jako třeba na jaře. Pomocí udice, pomocí sítí, a nebo za pomoci vypuštění rybníka. Je třeba jen počítat s malým přijímáním potravy u kaprů.

ten který je

Hledal bych ho ve větší hloubce.Návnadu bych po zámrazu zvolil živočišného původu a také vlasec bych zvolil menšího průměru.Asi tak dvacítku.Návazce klidně i menší.Záběry nebudou tak razantní jako v letních měsících.I nepatrný záběr může signalizovat většího kapra.Na břehu se chovejte tiše.